Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kontakt/Historie webue-mail : radekdrak@centrum.cz
                dracisumperk2003@seznam.czICQ: 275-277-165Adresa :Radek Křístek
                Mladoňov 73
                Nový Malín
                78803

 


Něco o mě :

1) Jméno, Přezdívka ?            Rado, Rades


2)   Oblíbený hokejový klub ?    V extralize je to Zlín, Litvínov, Kometa Brno, v 1.lize je to Šumperk a NHL je to Buffalo Sabres nebo Pittsburgh Penguins.


3) Naopak neoblíbený hokejový klub ?  Vyloženě neoblíbený klub? Tak to je Mladá Boleslav.


4) Oblíbený hokejový hráč ? Tak to bys me tady byli dlouho Martin Jenáček  (Litvínov), Jakub Drábek  (Šumperk), Martin Ambruz (Šumperk),  Aleš Holík (Šumperk), Ryan Miller (Buffalo), Marc-Andre Fleury (Pittsburgh) a mnoho dalších...


5) Oblíbené hokejové stránky ?
   www.ofshokejovekarty.wz.cz  nebo www.hockeyplayers.wbs.cz


6) Kdy jsi začal sbírat hokejové karty ?  Karty jsem začal sbírat v 5 letech a byli to tehdy karty 1.dz ligy, které jsem minulý rok už dosbíral a pak jsem začal sbírat karty extraligy a nhl a ty teď hlavně sbírám, ale mrzí mě, že v ČR se neprodávají karty 1.ligy a nebo nějaká konkurence OFS jako byli tehdy APS nebo DS.


7) Oblíbené číslo ?  27  nebo  78) Oblíbené hudba ? Linkin Park, The Offspring


Ankety

1. Anketa byla :

Kdo vyhraje 2.ligu?

1. ŠUMPERK 65/42%
2.VSETÍN     34/22%
3.HODONÍN 26/17%
4.VALMEZ     18/12%
5.OSTATNÍ   10/7%

2. Anketa byla :


Kdo vyhraje postoupí do 1.ligy?


1. TÁBOR         30/65%
2.ŠUMPERK   14/30%
3.MILEVSKO   2/4%Historie webuFINÁLE
   www.hcusti.cz

Hvězdy v semifinále : Jan Čaloun, Pavel Janků, Jan Heřman

Průměr diváků na zápasy v semifinále: 5011 diváků           www.hc-kometa.cz


Hvězdy v semifinále : Kamil Brabenec, Robert Kántor Alexandr Hylák

Průměr diváků na zápasy v semifinále : 7200 diváků


ŠANCE NA POSTUP :

    55 %     45%


ÚSTEČTÍLVI VS KOMETA BRNO TO JE FINÁLE LETOŠNÍ 1.LIGY V HOKEJI. ÚSTEČTÍ LVIVÍTĚZ ZÁKLADNÍ ČÁSTI A HLAVNÍ FAVORIT NA POSTUP DO EXTRALIGY NASTOUPÍDO FINÁLE PROTI MUŽSTVU, KTERÉ SKONČILO PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI NA 2.MÍSTĚ ATÍM JE NIKDO JINÝ NEŽ KOMETA BRNO. TYTO DUELY BUDOU PATŘIT K TĚMNEJLEPŠÍM V NADCHÁZEJÍCÍM ROČNÍKU 1.LIGY A DÁ SE OČEKÁVAT, ŽE JAK VBRNĚ TAK V ÚSTÍ BUDOU VYPRODANÉ STADIONY. TYTO OBĚ DVĚ MUŽSTVA MAJÍVELICE SILNÉ KÁDRY A TAK SE DÁ OČEKÁVA, ŽE VŠECHNY DUELY BUDOU VELICEVYROVNANÉ A VYPJATÉ. ÚSTEČTÍ LVI PORAZILI V SEMIFINÁLE HRADEC KRÁLOVÉ,ALE NEBYLA TO VŮBEC SNADNÁ SÉRIE KDYŽ ÚSTÍ PROHRÁVALO 2:1  NA ZÁPASY,ALE POTÉ Z NICH NERVOZITA PADLA A BEZ VĚTŠÍCH PROBLÉMŮ PORAZILI HRADEC4:2 NA SÉRIE. KOMETA BRNO TO MĚLA O NĚCO TĚŽŠÍ NEŽ ÚSTÍ, NA KOMETUTOTIŽ NARAZIL DALŠÍ FAVORIT, KTERÝ SE NETAJIL POSTUPEM DO NEJVYŠŠÍSOUTĚŽE A TÍM BYLO MUŽSTVO KLH CHOMUTOV. TYTO ZÁPASY BYLI VELMIVYROVNANÉ A KOMETA NAKONEC UDOLALA CHOMUTOV AŽ V POSLEDNÍM MOŽNÉM 7.ZÁPASE 3:0 A CELOU SÉRII POTÉ VYHRÁLA 4:3  NA ZÁPASY. U TÉTO SÉRIE JETĚŽKÉ HLEDAT FAVORITA, ALE VÍCE FAVORIZUJI ÚSTÍ, PROTOŽE MÁ VYNIKAJÍCÍKÁDR A BUDE MÍT VYÝHODU JAK ZAČÍNAT SÉRII DOMA TAK POPŘÍPADĚ BUDE MÍTVÝHODU V 7 ZÁPASE. KOMETA BRNO BY SE MĚLA SPOLEHNOU NA TO ABY VYHRÁLASVOJE DOMÁCÍ ZÁPASY A POKUSIT SE ALESPOŇ JEDEN ZÁPAS VYHRÁT DOMA. UTÉTO SÉRII SI TIPNU, ŽE NAKONEC V 7. ZÁPASE VYHRAJE ÚSTÍ A BUDE MÍT TUČEST SI ZAHRÁT BARÁŽ PROTI POSLEDNÍMU CELKU EXTRALIGY.


TIP: 4:3 na zápasy


1.zápas

                              5 : 3    ( 2:0, 1:2 ,  2:1  )      


Branky a nahrávky:9. Špirko(Hovorka), 20. Mikulík (Němeček), 22. Heřman (Janků), 42.Kříž(Macháček, Špirko), 60. Špirko - 23. Brabenec (Korhoň), 23.Sedlák(Klimt), 43. Brabenec (Korhoň). Rozhodčí: Souček, M. Fraňo – T. Prchal, Padevět. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:1. Diváci: 6500. Střely na branku: 27:28. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3.
HC Slovan Ústečtí Lvi:Salfický– Němeček, Pojkar , Kříž, Macháček, Klobouček, Zeman, Kubát,Gýna –Dragoun, Mikulík, Sklenička - Hovorka, Špirko, Procházka –Janků,Pazourek, Heřman – Havlíček, Hanz, Šaffer
HC Kometa Brno:Hylák– Lhotský, Kántor , Zubíček, Kempný, Koma, Křetínský, Morava,David –Korhoň, Pucher, Brabenec - Haluza, Padělek, Polodna - Sedlák,Liščák,Klimt – Vondráček, Barus, Dlouhý

Stav série: 1:0


2.zápas

                                3 : 1   ( 1:0, 1:0 ,  1:1  )      

Branky a nahrávky: 2. Zeman, 30. Sklenička (Mikulík), 55. Hovorka (Špirko) - 60. Klimt (Kostourek). Rozhodčí: Šír, Lacina – Skopal, Rittich. Vyloučení: 8:7, navíc Lhotský (KOM) TS [HAK]. Bez využití. Diváci: 6356. Střely na branku: 22:25. Průběh utkání: 3:0, 3:1.
HC Slovan Ústečtí Lvi:Salfický- Kříž, Macháček, Klobouček, Zeman, Němeček, Pojkar, Gýna,Kubát -Dragoun, Mikulík, Sklenička - Hovorka, Špirko, Procházka -Janků,Pazourek, Heřman - Hanzl, Havlíček, Šaffer.
HC Kometa Brno:Hylák– Lhotský, Kántor, Koma, Křetínský, Morava, David - Brabenec,Pucher,Korhoň - Vondráček, Barus, Dlouhý - Sedlák, Klimt, Polodna –Padělek,Kostourek, Liščák.


Stav série: 2:0


3.zápas                                                              5 : 1   ( 2:0, 2:1 , 1:0  ) 

Branky a nahrávky: 2. Liščák (Klimt), 19. Kostourek (Zubíček), 22. Kempný, 36. Lhotský, 50. Sedlák (Liščák, Lhotský) - 33. Sklenička (Němeček).Rozhodčí: Fraňo, Souček - Padevět, Prchal.Vyloučení: 5:7,Využití: 1:0.Diváci: 7200.Střely na branku: 25:23.Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1.
HC Kometa Brno:Hylák- Zubíček, Koma, Kántor, Lhotský, Křetínský, Kempný, David,Morava -Polodna, Kostourek, Haluza - Brabenec, Pucher, Korhoň -Vondráček,Barus, Dlouhý - Sedlák, Liščák, Klimt
HC Slovan Ústečtí Lvi:Salfický(32. Orct) - Kříž, Macháček, Klobouček, Zeman, Němeček,Pojkar, Kubát,Tůma - Procházka, Špirko, Hovorka - Heřman, Pazourek,Janků - Dragoun,Mikulík, Sklenička - Havlíček, Hanzl, Šaffer

 
Stav série: 1:2


4.zápas                                                              3 : 1   ( 0:1,  2:0 , 1:0  ) 

Branky a nahrávky: 29. Kántor (Pucher), 42. Morava (David), 60. Svačina (Brabenec) - 20. Špirko (Hovorka).Rozhodčí: Lacina, Šír - Vengřín, Poruba.Vyloučení: 6:5. bez využití .Diváci: 7200.Střely na branku: .Průběh utkání: 0:1, 3:1.
HC Kometa Brno:Hylák- Zubíček, Koma, Kántor, Lhotský, Křetínský, Kempný, Morava,David -Polodna, Kostourek, Haluza - Brabenec, Pucher, Svačina -Vondráček,Barus, Dlouhý - Sedlák, Liščák, Klimt
HC Slovan Ústečtí Lvi:Salfický- Kříž, Novotný, Klobouček, Zeman, Němeček, Pojkar, Kubát,Tůma -Hovorka, Špirko, Procházka - Janků, Pazourek, Heřman - Dragoun,Mikulík,Sklenička - Havlíček, Hanzl, Šaffer

Stav série: 2:2
5.zápas                                3 : 1   ( 0:0, 2:0 ,  1:1  )  

Branky a nahrávky: 26. Hovorka (Janků), 32. Špirko (TS), 51. Janků (Hanzl) - 47. Pucher (Svačina).Rozhodčí: Jeřábek, M. Fraňo – Skopal, Rittich.Vyloučení: 3:3, navíc Kántor (KOM) 5 min. + TH, Zubíček (KOM) TS.Bez využití. Diváci: 6320.Střely na branku: .Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.
HC Slovan Ústečtí Lvi:Salfický– Kříž, Pojkar, Němeček, Macháček, Klobouček, Zeman, Kubát –Čaloun,Špirko, Heřman – Hovorka, Mikulík, Sklenička - Janků, Hanzl,Pazourek –Novák, Dragoun, Procházka – Havlíček.
HC Kometa Brno:Hylák– Kántor, Lhotský, Morava, David, Koma, Křetínský, Zubíček,Kempný,–Svačina, Pucher, Brabenec – Sedlák, Liščák, Klimt - Vondráček,Barus,Dlouhý – Haluza, Kostourek, Polodna.
 

Stav série: 3:2

6.zápas


                                                  1 : 2 po prod.   ( 1:0,  0:0 , 0:1 - 0:1  )

Branky a nahrávky: 5. Brabenec (Pucher) - 46. Zeman (Janků), 63. Pazourek (Janků).Rozhodčí: Šindler, Jeřábek - Padevět, Prchal.Vyloučení: 4:5.Bez využití.Diváci: 7200 (vyprodáno).Střely na branku: .Průběh utkání: 1:0, 1:2.
HC Kometa Brno: Hylák- Zubíček, Lhotský, Křetínský, Kempný, Morava, David, Koma -Korhoň,Kostourek, Haluza - Brabenec, Pucher, Svačina - Vondráček,Barus, Dlouhý- Sedlák, Liščák, Klimt.
HC Slovan Ústečtí Lvi:Salfický- Macháček, Němeček, Klobouček, Zeman, Kříž, Pojkar, Kubát -Šaffer,Hovorka, Špirko - Procházka, Janků, Pazourek - Novák, Dragoun,Mikulík -Sklenička, Havlíček, Hanzl - Čaloun.Konečný stav série: 2:4 - Ústí nad Labem postoupilo do baráže kde se utká s Mladou Boleslaví !!!


Pořadí 1.ligy :

1. ÚSTÍ NAD LABEM    
2. KOMETA BRNO        
3. KLH CHOMUTOV    
4. HRADEC KRÁLOVÉ
5. HC VRCHLABÍ          
                           
SEMIFINÁLE

    www.hcusti.cz  

Hvězdy ve čtvrtfinále : Jan Čaloun, Jan Klobouček, Jan Heřman

Průměr diváků na zápasy ve čtvrtfinále : 4087


        www.hchk.cz


Hvězdy ve čtvrtfinále : Vladislav Koutský, Jaroslav Roubík, Jiří Kadlec

Průměr diváků na zápasy ve čtvrtfinále : 4526 diváků
ŠANCE NA POSTUP :

  70%


   30%Ústečtílvi si bez větších potíží poradili ve čtvrtfinále s Benátkami aporazili je jasně 4:1 na zápasy. Mužstvo trenéra Hořavy klopýtlo pouzeve čtvrtém utkání na ledě Benátek kdy prohráli 4:0, ale vynahradili sito v posledním pátém zápase kdy Benátky porazili jasně a vysoko 9:3,nutno dodat, že mužstvo trenéra Čermáka nastoupilo do zápasu bezvětšiny opor mužstva, protože vypomáhali mateřskému klubu z Liberce.Hradečtí hokejisté si poradili v derby proti mužstvu z Vrchlabí 4:2 nazápasy kdyo svém postupu do semifinále rozhodli na vlastním ledě. V této sériibylo velmi důležité, že mužstvo trenéra Pazourka neprohrálo na svémledě ani jeden zápas a napopak Vrchlabí prohrálo na vlastním ledě druhýzápas a to bylo pro tuto sérii velmi klíčové. U této série očekávámvyrovnané zápasy, protože obě mužstva mají vynikající ofenzivní činnosta tak bude hlavně záležt na brankářích a přesilovkách. Podle méhonázoru nakonec Ústí vyhraje, ale Hradec bude pro ně nepříjemnýmsoupeřem. 


TIP: 4:2 na zápasy


          www.hc-kometa.cz


Hvězdy ve čtvrtfinále : Radek Dlouhý, Jaroslav Koma, Alexandr Hylák

Průměr diváků na zápasy ve čtvrtfinále : 7200 diváků


          www.klhchomutov.cz


Hvězdy ve čtvrtfinále : Jan Lundell, Stanislav Mikšovic, Zdeněk Skořepa

Průměr diváků na zápasy ve čtvrtfinále : 2178 diváků
HokejistéKomety Brno si bez zaváhání zápasu poradili s Olomoucí 4:0 na zápasy atak měli velké množství času na regeneraci a taktiku na velmi těžkousérii proti Chomutovu. Mužstvo trenéra Kýhose se velmi podařili zápasyvenku kdy v Olomouci vyhráli 2:4 a po velmi těžké bitvě ve čtvrtémzávodě vyhráli 2:3 po samostatných nájezdech kdy rozhodl zušený RobertKántor a velmi vydařenou sérii měl i radek Dlouhý a především brankářKomety Alexandr Hylák kdy několikrát podržel mužstvo. HokejistéChomutova se rovněž propletli čtvrtfinálovými souboji bez zaváhání sDuklou Jihlava 4:0 na zápasy a rovněž měli dostatek času se připravitna semifinálový souboj. Pro Chomutov byl těžký hlavně první zápas kdydlouho držel Duklu vynikající Novotný a Chomutovu se podařilo hopřekonat až v 57.minutě zásluhou Jeslínka a potom v prodlouženíSkořepovi, následující zápasy vyhráli 4:2, 4:3 a 4:2. Pro Chomutov budevelmi težké hrát proti hokejistům z Brna hlavně proto, že v základníčásti prohráli všechny 4 zápasy, ale nutno dodat, že play off je úplnějiná soutěž. U této sérii předpokládám větší bojovnost u hokejistů zBrna a Kometa postoupí do finále.


ŠANCE NA POSTUP:


  60%
  40%


TIP: 4:2 na zápasy

1.zápasy

V prvních zápasech se zrodila překvapení 


                            2 : 3    ( 0:1, 1:2 ,  1:0  )           4825 diváků

Stav série : 0:1

                          1 : 2 po prod.   ( 0:1, 1:0 ,  0:0 - 0:1 )   7200 diváků ( vyprodáno )

                                 
Stav série : 0:1
2.zápasy

V druhých zápasech bez překvapení 

                            3 : 2 po sam. nájezdech   ( 1:0, 0:1 , 1:1 - 0:1 ) 4756 diváků

Stav série : 1:1                          4 : 2    ( 0:0, 2:1 , 2:1  )             7200 diváků ( vyprodáno )
                                     
Stav série : 1:13.zápasy

Ve třetích zápasech vyhráli domácí mužstva                            5 : 1    ( 3:0, 2:1 , 0:1  )       4523 diváků

Stav série : 2:1                            2 : 0    ( 0:0, 2:0 , 0:0  )         5012 diváků

Stav série : 2:14.zápasy

                                2 : 6    ( 1:3 , 0:3 , 1:0  )               4768 diváků

Stav série : 2:2                                  1 : 2    ( 1:1, 0:1 , 0:0  )                     5135 diváků

Stav série : 2:2


5.zápasy

                                    3 : 1    ( 1:0, 2:1 , 0:0  )                 5452 diváků

Stav série : 3:2                                    1 : 4    ( 0:0 , 0:2 , 1:2  )               7200 diváků ( vyprodáno )
                   
Stav série : 2:36.zápasy

                     1 : 2  po sam. nájezdech  ( 0:1, 1:0 , 0:0- 0:1 )     4123 diváků ( vyprodáno )

Stav série : 3:3


                       4 : 6    ( 1:0 , 0:3 , 2:3 )             4123 diváků

Konečný stav série : 2:4


Ústí  postoupilo do finále !


7.zápas

                                    3 : 0   ( 1:0 , 0:0 , 2:0  )                     7200 diváků ( vyprodáno )
                   

Konečný stav série : 4:3

Kometa  postoupila do finále !
ČTVRTFINÁLE


  www.hcusti.cz  

Hvězdy mužstva : Dušan Salfický , Martin Šagát , Rastislav Špirko


Velkýfavorit na postup do baráže o extraligu. Mužstvo trenéra MiloslavaHořavy vcelku bez problému vyhrálo základní část první ligy se 110body. Nejvíce mužstvo zdobí defenzíva , ve 46 zápasech ligy dostalipouhých 77 branek což je 1,67 obdržených branek na zápas. Velikouzásluhu na tomto výsledku má především ústecký brankář Dušan Salfický /1,87 - 92,69 / , který v klíčových momentech dokázal podržet mužstvo idíky jemu  mužstvo skončilo na 1.místě tabulky. Obrana lvů těží hlavněz produktivních obránců jako je Jan Klobouček ( 10+13 ) a Roman Němeček( 6+12 ) , a k nimi se přidávají obránci jako je Lukáš Bolf , MartinTůma a mnoho dalších. Útočníky lvů nemusíme vůbec představovat borcijako Martin Šagát ( 18+19 ) , Rastislav Špirko ( 17+19 ), Jan Heřman (14+13 ) a k nim se přidávají takový zkušení hráči jako jsou Pavel Jaků,David Pazourek, Jan Čaloun a mnoho dalších skvělých útočníků nahánějísoupeřům veliký strah. Ústí jak jsem již říkal bude patřit nejen khlavním adeptům na finále 1.ligy , ale i na baráž o extraligu.

   www.hokejbenatky.czHvězdy mužstva : Jiří Stejskal, Antonín Dušek,Michal Pavlů


Velképřekvapení v této sezony se jmenuje HC Benátky. Mužstvo trenéraVladímíra Čermáka vyhlásilo před sezónou jako hlavní cíl záchranu , alenajednou se naskytla možnost postoupit alespoň do předkola play off abenátští hokejisté tuto možnost využili. Benátky těží především zespolupráce extraligového klubu HC Bílí tygří Liberec a díky tomu můžemena soupisce vidět i známá jména , kteří nastupují nebo nastupovali zaLiberec. Po základní části skončili benátští hokejisté na poslednímpostupovém místě 12.místo ( 98:147 ). V bráně má pevnou pozici JiříStejskal / 2,46 - 92,7 / , který v důležitých zápasech o play off drželtým nad vodou a hlavně díky němu postoupili Benátky až do čtvrtfináleplay off , tomuto brankáři kryje záda Michal Nedvídek. V obraně vyčníváMichal Pavlů a společně s Václavem Drábkem a ostatními dodává hřetvrdost a agresivitu. V útoku vyčnívá extygr Antonín Dušek ( 16+11 ),který byl bezesporu nejproduktivnějším hráčem mužstva. Mezi stálícíútoku také patří Lukáš Vantuch , Josef Skořepa , Miroslav Kopic adalší. Benátští hokejisté překvapivě hladce zdolali v předkole HCChrudim na série 3:0 a zajistili si postup proti ústeckým lvům. Je tu inaděje , že do branky mužstva se postaví i nedávno   nemocný brankářLiberce Milan Hnilička.


ŠANCE NA POSTUP :

  85%


  15%

U této sérii předpokládám jasný průběh, mužstvo s ambicemi na postup do extraligy přejedou nováčka HC Benátky bez problému.

TIP :   4:1 na série

  www.hc-kometa.cz


Hvězdy mužstva: Robert Kántor,Kamil Brabenec,Peter Pucher, Fanoušci Komety Brno


Představujivám dalšího vážného adepta na postup do extraligy a tím je mužstvo HCKometa Brno. Mužstvo trenéra Vladimíra Kýhose vyhrálo prestižní letníTipsport Cup a dokázala porazit i věhlasné kluby z extraligy ve  fináleporazili brněnští hokejisté Znojmo a po právu se radovali z vítězství vTipsport Cupu. V létě přišlo mnoho posil a Brno vyhlásilo jasné cílepostoupit do extraligy. V bráně ambiciozního mužstva působí známýAlexandr Hylák / 2,12 - 92,79 / , který dodává mužstvu patřičný klid aje základním kamenem mužstva , záda tomuto brankáři kryje LubošHorčička , který dokázal v základní části , že umí zastoupit za svéhokolegu v bráně. Pilířem definzivi Komety je bezesporu velmi zkušenýobránce Robert Kántor / 10+13 ) , který má zkušenosti jak z extraligitak především v zahraničí. Definzivní činnost to je velmi silná zbraňKomety jen se stačí podívat na jména Pavel Zubíček , Tomáš Houdek ,Aleš Křetinský dodává strah nejednomu soupeři v lize. V útoku Brnanahání hrůzu  trojice Michal Černý ( 16+21 ) , Milan Kostourek ( 21+16), a zkušený extraligista Kamil Brabenec ( 13+21 ). Ale ovšem nesmímepřehlédnout takové borce jako jsou Roman Vondráček,Ivan Padělek , TomášKlimt a noho dalších. V posledních hodinách přestupové období získalaKometa několik zvučných jmen jako jsou Peter Pucher , navrátilec zeŠvýcarska Radek Dlouhý, a obranu vyztuží expardubický Jaroslav Koma.Kometa bude bezesporu hlavním adeptem na postup do extraligy společně sústím a chomutovem.

  www.hc-olomouc.cz


Hvězdy mužstva : Štefan Žigárdy,Richard Brančík,Milan Ministr


Mužsvobez velkých ambicí pro play off , ale také nevyzpytatelné mužstvo ,které minulý rok skončilo na 3.místě 1.ligy , nestačili pouze na velmisilný celek Chomutov. Toto mužstvo vedené dvěma trenéry Petrem Vlkem aPetrem Fialou, už splnilo plány , které si mužstvo dalo na začátkuroku. Olomouc teží hlavně ve vyrovnanosti kádru , protože tento kándruž spolu hraje nějaká ta léta a na tom v posledních letech Olomouczakládá. Mužstvo bez velikých jmen spoléhá hlavně na týmového ducha azatím se jim tento krok daří naplňovat několik sezón. V bráně působícíextřinecký mladík Štefan Žigárdy , který má vynikající statistiky /procentuální úspěšnost nad 95% / , záda tomuto mladíkovi kryje DaliborSedlář. Obranu Mory řídil Ondřej Kříž , který v minulosti pomáhalZnojmu, ale tento vyspělý obránce přestoupil do ústí a pro Olomouc jeto veliká ztráta , ale  musíme upozornit na poctivé beky jako jsouMartin Vyrůbalík, Jiří Ondrušek a další. Útok Mory řídí nebezpečnýforvard Milan Ministr ( 26+20 ) , který se stal 4. nejproduktivnějšímhráčem letošní 1.ligy. Dále si musí obránci soupeře dávat pozor naRicharda Brančíka či Richarda Bordowského ( momentálně zraněný) anesmíme zapomínat na mladíky Tomáš Zbořil , který může v play offzazářit. Z Komety Brno přišli ostřílení borci David Mikšan společně sJanem Mikelem pro  které bude toto kolo v play off velmi pikantní.OdOlomouce můžeme čekat nepříjemný tvrdý hokej, který by mohlznepříjemnit Kometě cestu do semifinále.ŠANCE NA POSTUP:


  70%
  30%


Utéto série lze předpokládat , že soupeři budou hlavně spoléhat na svádomácí utkání , ale podle mého názoru Kometa urve v 6 zápase na půděOlomouce rozhodující vítězství.


TIP: 4:2 na zápasy


  www.klhchomutov.cz

Hvězdy mužstva : Jan Lundell, Lukáš Pulpán,Michal Jeslínek


Dalšímužstvo , které vyhlásilo ambice na postup do extraligy , ale podlemnoha odborníků podceňované mužstvo , které nemá na to postoupit doelity českého hokeje. Mužstvo trenéra Martina Pešouta skončilo na velmipěkném 3.místě tabulky 1.ligy s 97 body. Mužstvo spoléhá na službyostříleného brankáře z Finska Jana Lundella / 2,18 - 93,19 / aChomutovu se tento tah velmi vyplatil , Jan dokázal ve vypjatýchmomentech několika úspěšnými zápasy podržet mužstvo  a dostal ho až na3.místo v lize záda tomuto brankáři kryje mladý Lukáš Cikánek. Obranato je také velmi velká síla Chomutova. Tuto obranu tvořínejproduktivnější bek 1.ligy Lukáš Pulpán ( 8+28 ) , a je bezesporuhlavní ozdobou defenzivy společně s Františkem Bombicem a Finským MarkoToivonenem, nesmíme  ale zapomenout na bojovném muži jménem JakubTrefný. Útok KLH tvoří známá jména , ale produktivitu vede MichalJeslínek ( 19+26 ) , ale zdárně mu sekunduje Petr Jíra ( 17+26 ) neboznámý Chomutovský bojovník Stanislav Mikšovic ( 17+25 ) , společně snimi má trenér Pešout na soupisce Zdeňka Skořepu, Jaroslava Haška,Miroslava Hlinku a spoustu dalších známých jmen , které by měliChomutov dovést do vytoužené baráže o extraligu.

  www.hcdukla.cz

Hvězdy mužstva: Oldřich Bakus, Daniel Hodek, Milan Řehoř


Mužsvou kterého se musíme zastavit HC Dukla Jihlava , toto mužstvo může vplay off překvapit vyřazením favorita , ale také mužstvo , které můževyhořet na papírově slabším mužstvě. Dukla postoupila do čtvrtfináleplay off , ale nejdříve musela porazit v předkole play off Pantery zHavířova a Dukla nakonec vyhrála 3:1 na sérii. Mužstvo vedenéextrenérem české hokejové reprezentace panem Josefem Augustou může vtéto sérii pouze překvapit. Dukla bude určitě v této sérii spoléhat navýbornou defenzívu a bude těžit z rychlých brejků. V bráně má trenér kdispozici ještě velmi mladého a nadějného brankáře Milana Řehoře / 2,78- 92,8 / , který má v mužstvu pevnou pozici, jenže před utkáním sériese zranil a zdřejmě ho nahradí mladý sedmnáctiletý brankář FilipNovotný. Defenzivu Dukly řídí Rostislav Malena ( 4+15 ), který mábohaté zkušenosti a společně s ním vyčnívá Tomáš Ficenc ( 3+10 ),nesmíme zapomínat na Pavla Staňka a na posilu Janise Andersonsona vobraně potom můžeme spatřit známé jméno Davida Musila. V útoku jebezesporu ikonou starý harcovník Oldřich Bakus ( 27+28 ), který umívyhrávat vypjaté zápasy v play off a pro Duklu to je nepostradatelnýhráč. Nejproduktivnějším hráčem je však Daniel Hodek ( 23+34 ), dálevyčnívá Ladislav Rytnauer ( 13+12 ) nebo bojovníci jako jsou Jiří Man ,Vladimír Říha a ostatní.ŠANCE NA POSTUP :   65 %    35%


Utéto série lze přepokládat , že zápasy budou velmi vyrovnané a v tétochvíli budou určitě mužstva spoléhat na své brankáře. Nakonec všakvyhrají Chomutovští, kteří budou mít o trošku větší štěstí než Dukla.


TIP : 4:2 na zápasy  www.hcvrchlabi.cz


Hvězdy mužstva : Tomáš Štůrala,Patrik Beck,RokPajič


Mužstvo, které překvapilo nejednoho člověka , který se alespoň trochu zajímá odění v 1.lize. Mužstvo trenéra Vladimíra Jeřábka skončilo navynikajícím 4.místě po základní částí a předčilo tak nad mírupředsezóní plány vedení klubu. Toto mužstvo , které v letní přestávceposílilo na každý post se velmi rychle sehrálo a dělalo potíž každémumužstvu v 1.lize. V bráně straší soupeře vynikající mladík Tomᚊtůrala / 2,16 - 92,21 / , který chytil v tomto ročníku neuvěřitelnouformu a společně s defenzivou byl základním kamenem defenzivi , zádatomuto brankáři kryje Petr Ševčík. Obranu vedou staří ostřílení borciRoman Chatrnúch (2+13 ), Jiří Matějíček ( 2+13 ), Aleš Vála ( 5+8 ) aněkolik dalších jmen jako David Galvas či Jan Bendik. Útok tohoto týmunení příliš nabytý známými jmény , ale to je pro mužstvo trenéraJeřábka spíše výhodou. Mužstvu vévodí především Patrik Beck ( 14+17 ),slovinský reprezentant Rok Pajič ( 13+13 ) , Pavel Kříž ( 10+11 ) adalší bojovníci Štefan Rusnák, Nikola Gajovský,Martin Krupka , kteřínejsou známí , ale rvou se o každý puk na ledě. Mužstvo spoléhá natýmového ducha a zatím se Vrchlabkým hokejistům daří a v play off byrádi zopakovali úspěch jako v základní části.

  www.hchk.cz


Hvězdy mužstva : Vladislav Koutský,Jaroslav Roubík,Jiří Kadlec


Totomužstvo , které by mělo patřit k tomu lepšímu v 1.lize, ale tento rokje pro některé fanoušky překvapením , protože mužstvo skončilo až na6.místě tabulky 1.ligy a skončilo tak i za nováčkem ligy HC Chrudim.Mužstvo vedené trenérém Pavlem Pazourkem , který má zkušenosti hlavně zčeské extraligy má ambice na semifinále 1.ligy. Mužsvo se můžespolehnout na dva velmi kvalitní brankáře Vladislava Koutského / 2,59 -93,4 / a na Filipa Luňáka /2,5 - 93,42 / , mužstvo nemá jedničku a todokladuje také fakt , že Luňák odchytal 25 zápasů a Koutský 24 zápasů.V obraně VCES kralují především dva obránci Milan Karlíček ( 1+16 ) aspolečnš s ním Jiří Hendrich ( 3+12 ), dále se v obraně Hradceprohánějí Martin Táborský, Aleš Pazdera a jiní. V útoku má Hradec svojiikonu a stálici Jaroslava Roubíka ( 22+32 ), kterému zdárně sekunduje vletošním roce ve vynikající formě Jiří Kadlec ( 20+26 ), dále takéMartin Koudelka ( 14+27 ) nebo Patrik Fořt, Daniel Volráb, Martin Filipa další výborní útočníci. Mužsvo pokořilo v předkole play off Kadaň 3:1na sérii a může se těšit na derby proti HC Vrchlabí.


ŠANCE NA POSTUP:

  55%

  45%


Utéto série lze předpokládat velikou bitvu , protože je to derby amužstva si nenechají dát ani kousíček ledu zadarmo, podle mého názorudá "KRAKONOŠ" více štěstíčka Vrchlabí a ti tu bitvu vyhrají.


TIP: 4:3 na série

1.zápasy
                                 6:1 ( 1:0 , 2:1 , 3:0 )           4320 diváků


Stav série: 1:0

                          4:1 ( 1:0 , 3:0 0:1 )       7200 diváků ( vyprodáno )

Stav série: 1:0


                           2:1 po prodloužení ( 0:0, 0:0 , 1:1 - 1:0 )   2216 diváků

Stav série: 1:0

                        5:3 ( 2:2, 0:0 3:1 )     1972 diváků ( vyprodáno )

Stav série : 1:0


2.zápasy                            3:1         ( 1:0, 0:1 ,  2:0  )           4290 diváků
 

Stav série : 2:0


                       3:1         ( 2:1, 1:0 , 0:0  )           7200 diváků ( vyprodáno )


Stav série : 2:0

                        4:2 ( 2:0 , 1:1  1:1 )                     2140 diváků


Stav série : 2:0


                    2 : 4    ( 1:1, 0:0 ,  1:3  )                     1972 diváků ( vyprodáno )


Stav série : 1:1
3.zápasy
                                  2 : 3    ( 0:0, 1:2 ,  1:1  )                1286 diváků

Stav série : 0:3

                                2 : 4    ( 1:2, 1:1 ,  0:1  )                  5500 diváků ( vyprodáno )

Stav série : 0:3

                                  3 : 4    ( 0:0, 1:1 ,  2:3  )                 3015 diváků

Stav série : 0:3

                                    4 : 3    ( 1:1, 3:1 , 0:1 )                      4623 diváků

Stav série :


4.zápasy
                                  4 : 0    ( 3:0, 1:0 , 0:0 )               1052  diváků

Stav série : 3:1

                              2 : 3  po sam. nájezdech  ( 0:0, 1:0 , 1:2 - 0:1 )  4500 diváků

Konečný stav série : 0:4    Brno postoupilo do semifinále

                                  2 : 4    ( 1:2, 1:0 , 0:2 )           2653  diváků

Konečný stav série : 0:4 Chomutov postoupil do semifinále

                                    3:2 po prodloužení ( 1:0, 1:1 , 0:1 - 1:0 )    3829   diváků

Stav série : 3:15.zápasy

                              9:3  ( 4:0 , 4:1 , 1:2 )                         3653 diváků

Konečný stav série : 4:1   Ústí  postoupilo do semifinále

                            4:2 ( 1:0 , 2:1 , 1:1 )                             1972 diváků ( vyprodáno )

Stav série : 2:3
Kometa a Chomutov už postoupili do semifinále!
6.zápas                            3 : 0    ( 0:0, 2:0 , 1:0 )             5128 diváků

Konečný stav série : 4:2  Semifinálová dvojice :

Ústí - Hradec Králové

Kometa - ChomutovTOPlist